Ubezpieczenie PZU dla studentów SPZ

Informujemy, że studenci SPZ zostaną ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków. W związku z tym prosimy Państwa o przyjście do Dziekanatu  (pokój 76A, II piętro) w dniu 20.10.2018 r. – sobota w ramach zjazdu lub w dniach 18 i 25.10.2018 r. (czwartki w godzinach dyżuru 16.00-18.00) w celu podpisania zgody na przystąpienie do zbiorowego ubezpieczenia PZU S.A.

Ochrona ubezpieczeniowa PZU S.A. będzie trwała całodobowo od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r. w kraju i za granicą.  Ubezpieczenie działa również w trakcie ferii zimowych, wakacji letnich, praktyk studenckich, a także podczas rekreacyjnego uprawiania sportu.

Informacje o RODO, ogólne warunki ubezpieczenia  i informacje o wariancie ubezpieczenia  będą rozdawane przy podpisywaniu listy.