II Ogólnopolska Konferencja „Dzikie zwierzęta wśród nas”

Na prośbę organizatorów zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji „Dzikie zwierzęta wśród nas”, która będzie dotyczyła problemów związanych z dobrostanem zwierząt. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25.11.2018 w Warszawie. Dobór prelegentów (m.in. wybitni naukowcy, pasjonaci, działacze społeczni, wielbiciele zwierząt, autorzy książek, prawnicy, ect.) zapewnia spojrzenie na problem dobrostanu zwierząt z wielu różnych perspektyw.

Zachęcamy do wzięcia udziału i poznawania odmiennych stanowisk oraz wyrobienia sobie własnej opinii, korzystając z wiedzy przekazywanej na naszych studiach.

Dla studentów przewidziana jest zniżka -35% od aktualnej ceny (formularzu zgłoszeń, w polu RABAT należy wpisać hasło STUDENT, aby zniżka została naliczona).