SPZ na Dniu Otwartym UW

Ważna data do zapisania w kalendarzu dla wszystkich maturzystów! Wiosna w naszym uniwersyteckim kalendarzu nieodłącznie kojarzy się z Dniem Otwartym. Zapraszamy 27 kwietnia na zabytkowy Kampus Główny UW i tym samym na nasze stoisko rekrutacyjne. Będzie to okazja do porozmawiania o studiowaniu na Wydziale, zadaniu pytań odnośnie rekrutacji, a także poczucia niepowtarzalnego klimatu UW! W programie m. in. prezentacja wydziałów na stoiskach oraz podczas spotkań dla kandydatów na studia, fotobudka, w której każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, gadżety UW, konkursy i nagrody.

Spotkanie dla zainteresowanych Stosowaną Psychologią Zwierząt odbędzie się w budynku Starej Biblioteki UW o godz. 14:00 w sali 215.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku >>