[COVID-19] Zarządzenie Rektora w sprawie COVID-19

Szanowni Państwo, 

 
potwierdzamy, że zgodnie z zarządzeniem Rektora (https://monitor.uw.edu.pl/Lists/Uchway/Attachments/5311/M.2020.123.Zarz.50.pdf) wszystkie wykłady i zajęcia dla studentów, doktorantów i słuchaczy są odwołane od dnia 11.03.2020 (środa) do dnia 14.04.2020 włącznie (wtorek).
 
Wszelkie szczegółowe informacje (w tym dostęp do zajęć, które zostaną przekształcone w zajęcia zdalne) będą się pojawiać na stronie internetowej Wydziału w zakładce Aktualności (http://psych.uw.edu.pl/ogloszenia). Prosimy o regularne sprawdzanie tych informacji. 
 
W razie potrzeby kontaktu z sekcją studencką lub innymi pracownikami Wydziału zachęcamy do korzystania z form komunikacji takich jak e-mail, telefon, facebook i z góry dziękujemy za ograniczenie obecności osobistej na Wydziale. 
 
Zgodnie z par. 3 ww. Zarządzenia, zwracamy uwagę, że studenci i doktoranci są zobowiązani do niezwłocznego poinformowania mailowo prodziekana ds studenckich (dean_stud@psych.uw.edu.pl) o podejrzeniu zachorowania wywołanego przez koronawirusa bądź objęcia kwarantanną. 
 
dr hab. Andrzej Rynkiewicz
Prodziekan ds. Studenckich 
Wydział Psychologii UW
Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *