Dzień Otwarty UW | 23 kwietnia 2022 r.

Przedmioty na maturę wybrane, egzaminy coraz bliżej, a wciąż nie wiesz, jakie studia wybrać? Uniwersytet Warszawski przychodzi z pomocą i zaproszeniem na Dzień Otwarty, który rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości! 🤓

Podczas wydarzenia:
🎓 opowiemy Ci o ofercie studiów na UW,
🎓 zapoznamy Cię z zasadami rekrutacji,
🎓 wskażemy kierunek, w którym możesz iść, jeśli już masz plan na rozwój swojej kariery,
🎓 pokażemy, że studia to nie tylko nauka.

Na stoiskach informacyjnych będą na Ciebie czekały nasze wszystkie wydziały, jednostki (np. koła naukowe, organizacje studenckie) oraz starsze koleżanki i koledzy, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania! O wybranych kierunkach posłuchasz także podczas spotkań informacyjnych (ich plan podamy wkrótce).

📍 A to wszystko nigdzie indziej jak na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) już 23 kwietnia (sobota) 2022 r.! Będziemy na Ciebie czekać w godz. 10.00-16.00. Do zobaczenia!