Stypendium Ministra dla studentów

Informujemy, iż zgodnie z komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, studenci Uniwersytetu Warszawskiego mogą ubiegać się o przyznanie STYPENDIUM MINISTRA za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane ze studiami bądź znaczące osiągnięcia sportowe na rok akademicki 2019/2020.

Procedura ubiegania się przez studentów o w/w stypendium uległa zmianie, co następuje:

1. student NIE SKŁADA wniosku wraz załącznikami w formie papierowej,
  2. od roku akademickiego 2019/2020 student powinien przesłać na adres mailowy pracownika wyznaczonego przez Kierownika jednostki: Zofia Pozorek Zofia.Pozorek@psych.uw.edu.pl

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 października 2019 r.

• osobno wniosek (opisany jako „wniosek stypmin_skrótuczelnia_nazwisko imię.PDF”),
  • osobno załącznik ze skanem oświadczenia (opisany jako „wniosek stypmin skrótuczelnia nazwisko imię – oświadczenie.PDF”),
  • osobno załącznik z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia (opisany jako „wniosek stypmin skrótuczelnia nazwisko imię – załączniki.PDF”).

Szczegółowe informacje dotyczące nowych zasad przyznawania stypendiów Ministra za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2019/2020, wzór wniosku, oświadczenia oraz tabela prezentująca wykaz złożonych wniosków w programie Excel zamieszczone zostały na stronie Biura Spraw Studenckich UW w zakładce Sekcja Socjalna  – Stypendium Ministra.

Link do strony: